3M Biotech Co., Ltd

بر اساس تکنولوژی ، ایجاد آینده.

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتپپتیدهای استروئیدها

هورمون های بدن سازی PEG MGF Peptide PEGylated Mechano رشد فاکتور تزریقی

هورمون های بدن سازی PEG MGF Peptide PEGylated Mechano رشد فاکتور تزریقی

Hormones Bodybuilding PEG MGF Peptide PEGylated Mechano Growth Factor Injectable

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Rund
گواهی: ISO9001 , KOSHER , SGS
شماره مدل: PEG-MGF

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: مذاکره
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: 10g / 50g / 100g / 500g / 1000g / کیسه فویل و 25kg / drum
زمان تحویل: ظرف 24 ساعت پس از تایید پرداخت
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، Bitcoin
قابلیت ارائه: 1000 کیلوگرم در ماه
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
نام: PEG MGF پپتید فرمول مولکولی: C121H200N42O39
وزن مولکولی: 2867.2 ظاهر: پودر سفید
توالی: Tyr-Gln-Pro-Pro-Ser-Thr-As-Lys-Asn-Thr-Lys-Ser-Gln-Arg-Arg-Lys-Gly-Ser-Thr- Phe-Glu-Glu-Arg-Lys-NH2 رده: پپتیدهای استروئیدی

هورمون های بدن سازی PEG-MGF PEGylated مکانیو رشد فاکتور تزریقی پپتید

جزئیات:

نام: PEG MGF

فرمول مولکولی: C121H200N42O39

وزن مولکولی: 2867.2

شماره CAS: N / A

توالی: Tyr-Gln-Pro-Pro-Ser-Thr-Asn-Lys-Asn-Thr-Lys-Ser-Gln-Arg-Arg-Lys-Gly-Ser-Thr-Phe-Glu-Glu-Arg-Lys- NH2

شرح:

PEG-MGF، یا PEGylated Mechano Growth Factor یک فرم جدید و نوآورانه از MGF است که چندین بار MGF طبیعی را بهبود می بخشد. MGF یک نوع همپوشانی از ژن IGF است که باعث افزایش تعداد سلول های بنیادی در عضله می شود و فیبرهای عضلانی را به فیوز و بالغ می دهد. این روند برای رشد عضلات بزرگسال ضروری است. MGF طبیعی ساخته شده به صورت محلی است و به جریان خون منتقل نمی شود. MGF مصنوعی بر پایه آب است و هنگامی که به صورت عضلانی تزریق می شود، به جریان خون منتقل می شود. MGF تنها در چند دقیقه در جریان خون پایدار است.

PEGylation عمل اتصال یک ساختار پلی اتیلن گلیکول (PEG) به یکی دیگر از مولکول بزرگ (در این مورد، MGF). PEG به عنوان یک پوشش محافظتی عمل می کند و نظریه این است که این امر به MGF اجازه می دهد تا از طریق جریان خون بدون شکسته شدن انجام شود.

MGF عوارض موضعی را در عضلات اسکلتی نشان می دهد و بدون آن می تواند از طریق بدن بدون اصلاح حرکت کند. مشکل MGF مصنوعی این است که آن را به صورت عضلانی معرفی می شود و بر اساس آب است و به جریان خون منتقل می شود. هنگامی که از این طریق استفاده می شود، MGF تنها چند دقیقه در جریان خون باقی می ماند. MGF تولید بیولوژیکی به صورت محلی تولید می شود و به جریان خون وارد نمی شود. این نیز اقدام کوتاه است، بنابراین ثبات یک مسئله نیست. با استفاده از PEGylating MGF آن تقریبا همان کارآمد به عنوان MGF محلی تولید شده در هنگام استفاده از عضله عضلانی. این قسمت با قسمت اطراف پپتید با ساختار پلی اتیلن گلیکول ساخته می شود که می تواند به یک مولکول پروتئینی متصل شود. گروه های پلی اتیلن گلیکول پپتید را محافظت می کنند اما به طور کامل آن را احاطه نمی کنند. سایت های فعال پپتید هنوز آزاد هستند تا عملکرد بیولوژیکی خود را انجام دهند. در این مورد، پوسته محافظ منفی منفی در برابر ترکیبات با بار مثبت است که پروتئین را تحت تاثیر قرار می دهد. T

تحقیقات مغز و اعصاب نشان داده است که استفاده از PEGylated MGF منجر به یک نسخه ثابت تر موثر از پپتید MGF در سرم / خون می شود.

چرا مکانیک رشد فاکتور تمرینات مقاومت یا به طور خاص، تمریناتی که باعث می شود عضلات ما در خارج از قدرت معمول خود کار کنند، منجر به احساس سوزش آشفته می شود که همه ما در طی تمرین تجربه کرده ایم. آنچه در این لحظه به عضلات ما می رسد این است: هر عضله یک خوشه ای از الیاف عضلانی (سلول های عضلانی) است که در نقطه ای از تلاش های شدید تمایل به پارگی دارند. پاره شدن فیبرهای عضلانی باعث ایجاد احساس سوزش می شود. قطعات پاره شده حفره های خاصی را در بافت عضله تشکیل می دهند و این حفره ها فرصتی برای رشد عضلات را نشان می دهند. پس از این حفره ها با ماده عضلانی پر می شود، ما با یک عضله از جرم افزایش یافته باقی مانده ایم. چرا "مکانیو"؟ از آنجا که پاره شدن فیبرهای عضلانی یک آسیب مکانیکی واقعی است و تنها راه رسیدن به این نوع آسیب، از طریق تحریک مکانیکی بافت عضلانی است. چرا "عامل رشد"؟ از آنجا که فاکتور رشد مکانیک مسئولیت فرایندهای افزایش سرعت عضله سازی است. علاوه بر افزایش سرعت رشد عضلات، عوامل رشد رشد مکانی نیز به ایجاد سلول های عضلانی جدید کمک می کنند. این یک روش ساده برای نگاه کردن به کل پروسه است.

ما چند مورد دیگر را در باره کارهای فاکتور رشد مکانیو و PEG-MGF توضیح خواهیم داد.

فاکتور رشد مکانیکی یک هورمون پپتید است، یک محصول طبیعی فیزیولوژیکی که در نتیجه یک تمرین بدن انسان ایجاد می شود. فاکتور رشد مکانیکی (MGF) و IGF-1 (عامل رشد رشد انسولین)، ایزوفرم هستند. Isoform یک پروتئین با فرم کمی متفاوت است، اما معمولا یک عملکرد مشابه به عنوان پروتئین ایزوفرم "همکار" آن است. هر دو، MGF (که یک هورمون مشتق شده از کبد) و IGF-1 (که در عضلات تولید می شود) دارای اثرات آنابولیک است، اما قدرت آنابولیک MGF بیشتر از IGF-1 است. کیفیت آنابولیک ماده ای است که سطح سنتز را افزایش می دهد یا در یک سطح مولکولی یا سلولی، به این معنی که فاکتور رشد مکانیک حساسیت بیشتری نسبت به خسارات ناشی از ورزش به عضلات دارد و موجب تولید بیشترین مقدار پروتئین در عضلات اسکلتی

یکی دیگر از اثرات مطلوب فاکتور رشد مکانیک، توانایی آن برای فعال سازی سلول های ماهواره ای عضلات (سلول های ماهواره ای) می باشد. سلول های Myosatellite به عنوان سلول های بنیادی رفتار می کنند. هنگامی که آنها فعال می شوند، آنها را با هم مخلوط می کنند، شکل میابلاست را دنبال می کنند، تمایز و تشکیل سلول های عضلانی کاملا جدید را ادامه می دهند. باز هم، نتیجه رشد عضلانی است.

اما درباره PEG-MGF چیست؟ چرا ما در BeFit4Free تولید نسخه PEGylated از عامل رشد مکانیک اگر MGF به خودی خود را تا به حال بسیار بالقوه به هر حال؟

پروتئین PEGylated (PEG-MGF) است که پلی اتیلن گلیکول به آن اضافه شده است. نقش مولکول پلی اتیلن گلیکول حفظ یکپارچگی عامل رشد مکانیکی است. بر خلاف عامل رشد مکانیکی که به طور طبیعی تولید می شود، تزریق MGF نیاز به وارد سیستم گردش خون دارد. این جایی است که مشکلی برای MGF بوجود می آید. MGF در چنین محيطي پايدار نيست و به منظور رسيدن به مقصد نهايي و انجام نقش آن نياز به PEGylated (و تبديل به PEG-MGF) است. پلی اتیلن گلیکول به عنوان یک نوع پوسته محافظت از MGF از واکنش به محیط اطراف خود را قبل از رسیدن به مقصد نهایی خود را. این باعث می شود PEG-MGF بسیار پایدار و طولانی مدت از عامل رشد رشد Machano می تواند به تنهایی باشد.

مصرف:

دوز معمول PEG-MGF بین 200 میکروگرم است. - 400 میکروگرم در هر هفته، اما بسیاری از بدنسازان گفته اند "تحقیق" این پپتید در دوزهای بیش از 1500 میکروگرم در هفتگی بدون هیچ عوارض جانبی.

از آنجایی که PEG MGF می تواند رشد عضلانی خاصی را ایجاد کند، توصیه می شود که PEG MGF را به صورت دو طرفه تزریق کنید تا اثرات متقارن را تضمین کنید. موثرترین نتایج آزمایش در مصرف کنندگان تزریق PEG MGF پس از ورزش تجربه شد.

اطلاعات تماس
3M Biotech Co., Ltd

تماس با شخص: Mr. Dr. Zhang

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات